Kredyt konsolidacyjny Gdańsk, Gdynia, Sopot - Trójmiasto

Zastanawiasz się nad konsolidacją swoich zobowiązań? Jesteś z Gdańska, Gdyni lub Sopotu i nie wiesz który bank zaproponuje Ci najlepszą ofertę kredytu konsolidacyjnego w Trójmieście? Zadzwoń do nas - sprawdzimy to za darmo!

 

Bezpłatnie porównamy oferty kredytów konsolidacyjnych w Gdańsku, Gdyni i Sopocie!

Zadzwoń! +48 533 88 78 78

Główną cechą konsolidacji jest zamiana wielu pożyczek w jedną o dłuższym terminie spłat oraz niższym oprocentowaniu, gdzie główną rolę odgrywa konieczność spłaty jednej raty zamiast kilku w różnych instytucjach. Nasi Niezależni Eksperci Finansowi pomogą Państwu uporać się z uciążliwymi ratami kredytów.

 • połączymy Twoje zobowiązania w jeden tańszy kredyt,
 • jesteśmy w stanie obniżyć ratę twoich zobowiązać o nawet 50%,
 • możemy ubezpieczyć Twoje zobowiązania od utraty pracy,
 • jesteśmy w stanie wynegocjować w banku tak zwane "wakacje kredytowe",
 • pomożemy w zgromadzeniu oraz wypełnieniu wszystkich niezbędnych dokumentów,
 • zaproponujemy odpowiedni plan finansowy, który pomoże Ci w szybszej spłacie zobowiązań.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi Niezależnymi Ekspertami Finansowymi, bezpłatnie porównamy oferty kredytów w Gdańsku

Telefon: +48 533 88 78 78

Kredyt konsolidacyjny to kredyt przeznaczony na spłatę kredytów i innych zobowiązań finansowych zaciągniętych w innych bankach (np. kredytów mieszkaniowych, samochodowych, gotówkowych czy kart kredytowych). W ramach tego produktu istnieje również możliwość uzyskania pewnej kwoty dodatkowej, która po spłacie wszystkich pozostałych zobowiązań pozwoli na zrealizowanie dowolnego celu.

Ponieważ zabezpieczeniem kredytu konsolidacyjnego jest hipoteka, środki pozyskane w ten sposób są znacznie tańsze niż np. z kredytu gotówkowego czy karty kredytowej.

Kredyt konsolidacyjny to bardzo prosty sposób na "uzdrowienie" swoich finansów i zrealizowanie kilku celów jednocześnie.

Dlaczego nasi Eksperci Finansowi?

 • nie pobieramy prowizji za udzielenie kredytu,
 • w związku z długoletnią współpracą z bankami jesteśmy w stanie negocjować warunki kredytowe,
 • różne waluty kredytów,
 • długi okres kredytowania - nawet do 35 lat,
 • możemy opierać zdolność kredytową o różne źródła dochodu,
 • działamy na ternie całego Trójmiasta - Gdańsk, Gdynia, Sopot.
Spłata zbyt wielu zobowiązań Cię przerasta? Doskonale to rozumiemy i zamierzamy Ci pomóc. Czy słyszałeś o pojęciu takim, jak kredyt konsolidacyjny? Jeżeli nie to uwierz, że to właśnie może być rozwiązanie Twoich problemów. Zapraszamy do przeczytania o tym, jak w łatwy sposób można ograniczyć sobie kosztów i problemów.

Kredyty konsolidacyjne - co to jest?

Jeżeli posiadasz już kilka zobowiązań, które w dodatku są nieopłacalne - warto, abyś pomyślał nad konsolidacją kredytów. Czym ona dokładnie jest? Otóż jest to kredyt, który pozwoli spłacić Ci wszystkie inne zobowiązania. Brzmi bez sensu, prawda? Pożyczać pieniądze po to, aby spłacić inne pożyczki. Tak, może jest to szokujące, ale konsolidacja pozwala na to, aby połączyć wszystkie zobowiązania w jedno, dzięki czemu nie musisz pamiętać o kolejnych ratach - masz bowiem do przypilnowania tylko jedną ratę miesięcznie. Ponadto kredyt taki nierzadko można wziąć na dużo atrakcyjniejszych warunkach niż poprzednie zobowiązania, co przekłada się bezpośrednio na zmniejszenie kosztów, które ponosisz posiadając kilka mniejszych zobowiązań. Uwierz nam - połączenie wszystkich drobnych rat w jedną potrafi dać niewyobrażalną ulgę, zarówno psychiczną jak i finansową.

Konsolidacja kredytów a lepsze warunki kredytowe

Oferty banków stale się zmieniają. Kiedy brałeś jedną pożyczkę mogła się ona wydawać korzystna, z biegiem czasu okazało się jednak, że warunki jej spłaty są dla Ciebie dość uciążliwe. W dodatku wcale nie jest tak tania, jak się wydawała. W zasadzie teraz w każdym banku można załatwić sobie kredyty z mniejszym oprocentowaniem. Od czasu, kiedy zdecydowałeś się na tamto zobowiązanie, przybyło ich jeszcze kilka. Każde z nich mogłoby być teraz bardziej łaskawe dla Twojego portfela, ale czasu się przecież nie cofnie... Oczywiście, że nie. Na szczęście masz możliwość konsolidacji wszystkich kredytów w jeden, a tym samym wynegocjowania lepszych warunków, np.:

 • uzyskania możliwości odbycia wakacji kredytowych,
 • zmniejszenia wysokości raty,
 • wydłużenia okresu spłaty,
 • ubezpieczenia kredytu od nieoczekiwanej straty pracy.


Eksperci Finansowi z Gdańska - dlaczego warto nam zaufać?

Chciałbyś przeprowadzić konsolidację kredytów, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się, od tego masz nas - doradców finansowych. Przebrniemy przez ten proces razem. Czemu warto poprosić nas o pomoc, a tym samym zasięgnąć opinii profesjonalistów w swojej dziedzinie? Bo to Cię nic nie kosztuje. Pomożemy i nie pobierzemy od Ciebie żadnych opłat. Wywalczymy za to dla Ciebie najlepsze warunki spłaty kredytu konsolidacyjnego. Przedstawimy Ci najlepszą ofertę i pozwolimy, abyś w ciągu trwania całego procesu czuł się zrelaksowany oraz nie martwił się niczym. To się po prostu opłaca - tak samo jak konsolidacja kredytów. Cały proces potrwa natomiast, co najwyżej kilka dni.

Kredyt konsolidacyjny Gdańsk - Trójmiasto na ten rok

Opcji konsolidacji zobowiązań w Trójmieście jest tak wiele, że naprawdę nie sposób zdecydować się na jedną konkretną ofertę. Można popytać znajomych, którzy przechodzili już przez ten proces. Warto jednak pamiętać, że ile osób tyle opinii. Z resztą oferty banków zmieniają się bardzo dynamicznie, zatem to, że ktoś skorzystał z pewnego rozwiązania dwa lata temu, nie oznacza, że my również możemy i powinniśmy. Warto zatem zgłosić się do firmy, której siedzibą jest Trójmiasto - Gdańsk, Gdynia, Sopot. I my jesteśmy takim właśnie przedsiębiorstwem, które zrzesza najlepszych, niezależnych doradców finansowych. Nasza oferta dotyczy wielu produktów bankowych, jednak m.in. są to kredyty konsolidacyjne, właśnie w Trójmieście. Oprócz wyrażenia swojej opinii na temat konkretnych produktów bankowych pomożemy Ci w przygotowaniu wszystkich niezbędnych dokumentów oraz przygotujemy dla Ciebie plan finansowy, aby wesprzeć Cię logistycznie w spłacie kolejnych rat.

Jeżeli chcesz poznać najlepszą, aktualną ofertę banków dotyczącą kredytów konsolidacyjnych (i nie tylko!) to bardzo serdecznie zapraszamy. Z miłą chęcią pomożemy uporządkować Twoje zobowiązania i uatrakcyjnić dla Ciebie warunki ich spłaty.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi Niezależnymi Ekspertami Finansowymi, bezpłatnie porównamy oferty kredytów w Gdańsku

Telefon: +48 533 88 78 78arrows
Nasi partnerzy
SuperFundRaiffeisen POLBANKWealth SolutionsWBKBRE Bank SABank PekaoGenerali
Noble FundsNordeaMillennium BankMeritum BankmBankLegg MasonING
BOŚ BankAXAAllianzBank BGŻDeutsche BankMillennium BankGetIn Bank