Doradca Kredytowy Gdynia, Doradca Finansowy czy Ekspert?

Wybór najlepszego kredytu nie jest prostą sprawą, zwłaszcza jeżeli ma to być kredyt hipoteczny. Jeżeli stoisz właśnie przed takim wyborem, a nie masz zbytnio czasu, ani odpowiedniej wiedzy, żeby wybrać dla siebie najlepszą ofertę, to Ekspert Kredytowy z miasta Gdynia chętnie Ci w tym pomoże. Biorąc kredyt wiążemy się z reguły z bankiem na wiele lat. Przy kredycie hipotecznym rata musi być spłacana każdego miesiąca przez 20 albo 30 lat. Każda złotówka daje w tej skali ogromne oszczędności albo wielkie straty. Należy pamiętać, że kredyt to nic innego, jak kupno pieniędzy od banku. Ich cena w zależności od instytucji może się od siebie bardzo różnić. Wszędzie jednak otrzymujemy ten sam towar. Dlatego przy wyborze kredytu, podobnie jak przy zakupie obowiązkowego ubezpieczenia OC dla samochodu, w pierwszej kolejności należy kierować się ceną. Banki mają jednak różne polityki udzielania kredytów. Raz udzielają ich chętniej, raz zaostrzają procedury i starannie selekcjonują klientów, którym pożyczają pieniądze. Co zrobić w sytuacji, gdy bank odmówi nam udzielenia kredytu? Czy to oznacza koniec marzeń o zakupie nowego mieszkania albo brak remontu? Jeżeli zdecydujesz się na współpracę z Doradca Kredytowy Gdynia, to nie musisz się martwić o takie nieprzyjemne niespodzianki.

W naszych szeregach pracują doświadczeni doradcy finansowi, którzy przez lata pracowali w różnych bankach. Dzięki temu są doskonale zorientowani w realiach tam panujących, więc wiedzą w jaki sposób poprowadzić cały proces kredytowy, żebyś mógł otrzymać upragniony kredyt. Wielu klientów nie szuka nawet najlepszej oferty, tylko w ciemno udaje się do swojego banku – często z błędną myślą, że jako stali klienci będą szczególnie potraktowani i otrzymają korzystne warunki. Niestety rzeczywistość bywa brutalna. Podobnie jak u operatorów telefonów komórkowych, banki również nie doceniają swoich dotychczasowych klientów. Dlatego nie należy kierować się sentymentem, zwłaszcza w sprawach związanych z finansami. Współpracując z Doradca Kredytowy Gdynia pozbywasz się tego problemu – my nie jesteśmy związani z żadnym bankiem, więc do żadnego nie czujemy sentymentu. Kierujemy się tylko jedną zasadą, która mówi o tym, że oferta ma być najkorzystniejsza dla naszego klienta.

Banki mogą nam odmówić udzielenia kredytu z różnego powodu. Może to być brak zdolności kredytowej, negatywna historia w BIK, wpis w bazie dłużników. Bank może również stwierdzić, że jesteśmy za młodzi lub za starzy. Czynników tych jest dużo więcej i mało kto ma o nich odpowiednią wiedzę. My taką posiadamy. Wiemy czym kieruje się dany bank, więc jeżeli kierujemy tam wniosek naszego klienta, to mamy 100% pewność, że otrzyma on kredyt. Ludzie często kierują się opiniami członków rodziny lub znajomych. Dowiedzieli się, że kolega otrzymał kredyt w Banku X na preferencyjnych warunkach, więc myślą, że oni również dostaną identyczną ofertę. Należy jednak pamiętać, że nie ma uniwersalnego banku dla wszystkich klientów. To, że kolega lub brat otrzymał kredyt w danym banku wcale nie oznacza, że my również możemy skorzystać z tej oferty. Możemy na przykład być gorzej ocenieni przez bank (tak zwany scoring) i oferta będzie już zupełnie inna.

Współpracując z naszym pośrednikiem Kredytowym z miasta Gdynia masz pewność, że wszystko zostanie dokładnie sprawdzone przed wysłaniem wniosków kredytowych. Nasi doradcy pozyskają od Ciebie niezbędne informacje i na tej podstawie będą mogli przygotować takie oferty, które w 100% będą przeznaczone i dostępne dla Ciebie.

Doradca Kredytowy Gdynia, doradca finansowy - bezpłatnie porównanie kredytów
Doradca Kredytowy Gdynia, doradca finansowy – bezpłatnie porównanie kredytów

Zapraszamy do kontaktu z naszymi Niezależnymi Ekspertami Finansowymi, bezpłatnie porównamy oferty kredytów w Gdyni

Telefon: +48 533 88 78 78

Dlaczego warto zaufać niezależnym Doradcom Kredytowym w Gdyni?

Korzystając z usług naszej firmy masz pewność, że otrzymasz kompleksową pomoc w uzyskaniu upragnionego kredytu. Jesteśmy niezależnymi doradcami, co oznacza, że nie wiąże nas żadna umowa z jakimkolwiek bankiem. Nie pobieramy również żadnych opłat od naszych Klientów. Na czym więc zarabiamy? Idąc bezpośrednio do banku i korzystając z ich oferty, płacisz określoną prowizję. Jeżeli decydujesz się wziąć ten sam kredyt, tyle że za naszym pośrednictwem, to ta prowizja jest dzielona między bankiem, a nami. Nie jest ona ani mniejsza, ani większa. Biorąc kredyt u nas dostajesz identyczne warunki, jak w Banku. My jesteśmy wynagradzani za skuteczność, czyli za załatwienie kredytu naszemu Klientowi. Dlatego masz pewność, że dopełnimy wszelkich starań, abyś był zadowolony.

Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny. Starasz się o swój pierwszy kredyt w życiu? Nic się nie martw. Nasi doradcy wytłumaczą Ci wszystko od początku do końca, łatwym i zrozumiałym językiem. Dowiesz się między innymi:

  • jak krok po kroku wygląda proces ubiegania się o kredyt
  • z jakimi kosztami musisz się liczyć biorąc kredyt (wszelkie prowizje, ubezpieczenia i inne opłaty dodatkowe)
  • co wpływa na to, że Twoja rata może się zmieniać
  • jakie dokumenty będziesz musiał skompletować do wniosku

Natomiast, jeżeli brałeś już kilka kredytów w swoim życiu, to przejdziemy od razu do załatwiania wszelkich niezbędnych formalności, żeby nie tracić Twojego cennego czasu. Doradca Kredytowy Gdynia jest pewnego rodzaju „lekarzem od finansów”. Zanim postawi właściwą diagnozę, będzie musiał  z Tobą przeprowadzić szczegółowy wywiad, w celu uzyskania wielu niezbędnych informacji. Dopiero na ich podstawie będzie mógł dopasować ofertę idealną dla Ciebie. Dlatego bardzo ważne jest to, żeby przekazywane informacje były bardzo dokładne, a co najważniejsze prawdziwe. Pozwoli to uniknąć nieprzyjemnych sytuacji, bo jak wiadomo przed bankiem nic się nie ukryje.

Bezpłatne porównanie kredytów w Gdyni – dlaczego warto w tym roku?

Dlaczego warto porównywać kredyty? Bo jest to oszczędność Twoich pieniędzy. Tylko w taki sposób jesteś w stanie wybrać najlepszą ofertę dla siebie. Możesz oczywiście zdecydować, że samemu porównasz sobie wszystkie oferty. Będziesz wtedy chodził od banku do banku, w każdym z nich spędzając po godzinie i w każdym z nich odpowiadając na te same pytania. Na sam koniec dostaniesz zapewnienie, że to akurat u nich jest najlepsza oferta i tylko u nich powinieneś się starać o kredyt. Masz do wyboru również bezpłatne porównywarki kredytów dostępne na stronach internetowych albo wszelkiego rodzaju ranking kredytowe. Nigdy jednak nie będziesz miał pewności na jakiej podstawie zostały one stworzone, czy zawierają wszystkie dostępne na rynku oferty albo czy dane w nich zawarte są aktualne. Bardzo często zdarza się też, że instytucje finansowe kupują sobie pierwsze miejsca w takich zestawieniach.

Jeżeli chcesz mieć pewność, że wszystkie przedstawione Ci oferty są aktualne skorzystaj z usług Doradca Kredytowy Gdynia. Jesteśmy w stałym kontakcie ze wszystkimi bankami, dlatego oferty które Ci prezentujemy są tymi, z których będziesz mógł w rzeczywistości skorzystać. Na naszych doradców nikt nie ma wpływu, masz więc pewność, że oferty które od nich otrzymasz, będą w danej chwili najbardziej korzystne.

Nasza oferta – bezpłatne porównanie kredytów

Nasza firma stawia na kompleksową obsługę Klienta. Chcemy, żebyś w jednym miejscu mógł załatwić wszystko to, co jest związane z kredytami. Decydując się na współpracę z Doradca Kredytowy Gdańsk możesz liczyć na pomoc związaną z następującymi kredytami:

  • KREDYT HIPOTECZNY – czyli kredyt udzielany na zakup mieszkania, działki lub budowę domu. Jest to z reguły kredyt długoterminowo, zabezpieczony hipoteką.
  • KREDYT GOTÓWKOWY – czyli pożyczka na dowolny cel. Jeden z najbardziej popularnych kredytów konsumpcyjnych w dzisiejszych czasach. Maksymalnie możesz go wziąć na 10 lat, a wszystkie formalności jesteśmy w stanie załatwić w ciągu jednego dnia
  • KREDYT SAMOCHODOWY – czyli kredyt udzielany na zakup konkretnego samochodu. Często warunki takiego kredytu są korzystniejsze, niż tradycyjnego kredytu gotówkowego.
  • KREDYT DLA FIRM – czyli wszystkie kredyty udzielane na bieżącą działalność Twojej firmy
  • KREDYT KONSOLIDACYJNY – czyli kredyt pozwalający zamienić kilka rat w jedną mniejszą

Bezpieczny kredyt 2% Gdynia – pomagamy bezpłatnie!

W Gdyni, nasza firma Ekspertów Finansowych jest Twoim kluczem do własnego domu dzięki programowi „Bezpieczny Kredyt 2%„. Z oprocentowaniem na poziomie 2%, oferujemy nie tylko atrakcyjne warunki finansowe, ale także lokalną ekspertyzę i indywidualne podejście. Nasza transparentność i profesjonalizm gwarantują, że proces kredytowy będzie prosty i zrozumiały. Wybierz naszą firmę w Gdyni, aby zrealizować swoje marzenie o własnym domu w ramach programu „Bezpieczny Kredyt 2%”. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej.

W naszej ofercie znajdują się wszystkie największe na rynku banki. Współpracujemy tylko z pewnymi instytucjami finansowymi, które działają w Polsce od wielu lat.
Skontaktuj się z nami: https://doradcafinansowy-trojmiasto.pl/kredyty-gdynia/

Zapraszamy do kontaktu z naszymi Niezależnymi Ekspertami Finansowymi, bezpłatnie porównamy oferty kredytów w Gdyni

Telefon: +48 533 88 78 78