Jesteśmy Niezależnymi Doradcami Finansowymi z Gdańska, działamy na terenie całego trójmiasta i okolic. Jeśli szukają Państwo polecanego doradcy z dobrymi rekomendacjami i opiniami od klientów to świetnie Państwo trafili! Poniżej prezentujemy opinie które wystawili nam klienci naszej firmy na portalach Google Moja Firma oraz Facebook.
Pełen profesjonalizm i miła obsługa. Pomogli w wyborze najlepszego kredytu na mieszkanie. Gorąco polecam.

Andrzej Wolski

Bardzo polecam, jeżeli ktoś szuka profesjonalnej i godnej zaufania firmy.

Karol Karoll

Polecam, bardzo rzetelne usługi.

Michał Kijak

Bardzo sprawna i profesjonalna pomoc przy doborze kredytu hipotecznego na zakup mieszkania w Gdyni. Bardzo zaangażowany i uprzejmy doradca. Dziękuję za pomoc przy formalnościach związanych z wnioskiem kredytowym.

Katarzyna Mielcarz

Bardzo efektywny pośrednik kredytowy z Gdańska, uzyskałam pomoc przy kredycie hipotecznym i jestem zadowolona i naszej współpracy. Polecam wszystkim.

Oliwia Lidejko

Dziękuję za pomoc przy kredycie dla mojej firmy w Gdyni. Współpraca przebiegła bardzo sprawnie i profesjonalnie, polecam wszystkim.

Adrian Burnicki

Bardzo profesjonalne doradztwo, firma naprawdę znająca się na swojej pracy, obeznana w rynku i nowych przepisach. Zostało poświęcone mi tyle czasu ile potrzebowałam, uzyskałam dobre propozycje i przydatne rady.

Anna Kowalska

Zdecydowałem się na skorzystanie z usług Niezależnych Ekspertów finansowych na podstawie pozytywnych opinii znalezionych w internecie. Nie zawiodłem się! Pan Paweł pomagał mi przy wyborze kredytu hipotecznego. Przedstawił mi oferty kilku banków i wspólnie wybraliśmy tę najkorzystniejszą. Serdecznie dziękuję i gorąco polecam wszystkim osobą poszukujących najlepszego kredytu hipotecznego.

Bartosz Chmielewski

Polecam w 100%, jak najbardziej zasłużona 5:-) fachowa i konkretna pomoc od samego początku aż do sfinalizowania transakcji :-) sam na pewno bym tego nie ogarnął :-)

Jakub Walc

Doradztwo kredytowe przygotowane z dużą starannością. Odradzono mi bank podając argumenty o których bank nie mówi ale po podpytaniu faktycznie jest tak jak Doradca powiedział. Dobrze że skorzystałem z ich pomocy, przynajmniej nie wpadłem w problemy.

Kamil Bukowski

Szczerze polecam, niezależni doradcy pomogli mi skonsolidować zobowiązania dzięki czemu jestem w stanie spłacać swoje zadłużenia. Bardzo serdecznie dziękuję!

Tomek Wilk

Szczerze polecam. Profesjonaliście w swojej branży. Współpraca w miłej atmosferze i obsługa na najwyższym poziomie.

Krzysztof Tomys

Szybkość i profesjonalizm w każdym calu. Fachowa i kompetentna pomoc. Dziękuję i polecam!

Ania Jeziorna

W końcu trafiłem na rzetelną firmę. 100% polecam!

Łukasz Kolarz

Polecam. Dobro klienta ponad wszystko :-)💰

Firma Atelia Nieruchomości

Profesjonaliści w swoim fachu, świetne i przyjazne podejście do klienta. Polecam

Maciej R

Miłą i fachowa obsługa, polecam wszystkim.

Firma DEP sp. z o.o. Kasy Fiskalne