Kredyt Mieszkaniowy / Hipoteczny w Trójmieście

KREDYT MIESZKANIOWY / HIPOTECZNY jest długoterminowym kredytem zabezpieczanym hipoteką, udzielany jest na budowę lub kupno nieruchomości. Żeby kupić własne mieszkanie, dom lub działkę budowlaną, zwykle trzeba zaciągnąć taki właśnie kredyt. Jest on udzielany również na budowę domu. Takie długoterminowe zobowiązanie musi być odpowiednio zabezpieczone – hipoteką nieruchomości. Oznacza to, że kredytobiorca ponosi pewne ryzyko, bo jeśli nie będzie spłacał rat kredytu mieszkaniowego, wówczas może dojść do przejęcia nieruchomości przez bank. Natomiast zaciągnięcie kredytu mieszkaniowego ma również sporo zalet. Przede wszystkim można zrealizować swoje plany związane z zakupem mieszkania lub domu, czy też jego budową. Poza tym tego rodzaju kredyty udzielane są na długi okres czasu oraz są dość nisko oprocentowane.

Jeśli chodzi o sprawy formalne, bank wymaga przedstawienia dokumentów, które potwierdzają, że kredytobiorca zawarł umowę kupna nieruchomości. Należy również złożyć plan wydatkowania uzyskanych środków finansowych. Jednak tylko w niektórych przypadkach trafiają one do kredytobiorcy. Zwykle od razu otrzymuje je osoba lub firma, która sprzedaje nieruchomość.

  • nasi doradcy z aktualnej oferty banków wybiorą dla Ciebie najkorzystniejszą opcję - dopasowaną do Twoich
  • dzięki wieloletniej współpracy z bankami jesteśmy w stanie wynegocjować lepsze warunki kredytowe,
  • pomożemy w formalnościach, zgromadzeniu niezbędnych dokumentów,
  • poinformujemy o kolejnych krokach procesu kredytowego,
  • powiemy Ci jak skorzystać z nowego rządowego programu Mieszkanie dla Młodych.

Więc gdzie znajdziemy najlepszy kredyt hipoteczny / mieszkaniowy na obszarze Gdańska, Gdyni i Sopotu?

Biorąc pod uwagę, że wybranie kredytu mieszkaniowego oraz podpisanie umowy z bankiem, to bardzo poważne decyzje, w związku z tym warto skorzystać z profesjonalnego doradztwa finansowego. Zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby z Gdańska, Gdyni, Sopotu oraz całego województwa pomorskiego na naszego oddziału Trójmiasto. Pomożemy Ci w wyborze najkorzystniej oraz dopasowanej do Twoich potrzeb oferty bankowej. Od wielu lat współpracujemy z różnymi bankami, w związku z tym możemy wynegocjować dobre warunki kredytu oraz nawet 35 letni okres jego spłaty. Wspólnie zastanowimy się w jakiej walucie najlepiej zaciągnąć zobowiązanie, a także zadbamy o to, aby bank oparł Twoją zdolność kredytową o aktualne źródła dochodu.

Dzięki nam nie będziesz musiał się zastanawiać jak wyglądają kolejne kroki procesu pozyskiwania kredytu mieszkaniowego. Przeprowadzimy Cię przez nie w sprawny oraz bezstresowy sposób. Oczywiście służymy radą i pomocą podczas gromadzenia potrzebnych dokumentów oraz dopełniania wszystkich formalności, dzięki którym otrzymasz kredyt. Nie pobieramy prowizji za jego przyznanie.Sprawdzimy również czy Twoim przypadku możliwe jest staranie się o dofinansowanie w ramach programu Mieszkanie dla Młodych. Jeśli tak, to powiemy Ci jak skorzystać z tego rodzaju wsparcia.

 
 
Więcej informacji dotyczących kredytów hipotecznych zapraszamy na
stronę: https://pl.wikipedia.org/wiki/Kredyt_hipoteczny