Kredyty dla firm – Gdańsk, Gdynia, Sopot. Bezpłatne porównanie ofert

Wybór kredytu dla firmy to poważna decyzja. W żadnym razie nie powinna być przypadkowa. Dobry kredyt może okazać się ratunkiem dla niejednej firmy, z kolei niewłaściwie dobrany kredyt, może być pierwszym gwoździem do trumny. Zanim podejmiesz decyzję, skonsultuj się z ekspertem finansowym na bezpłatnej konsultacji dowiesz się jakie są warunki i procedury przyznawania.

Dlaczego warto udać się po kredyt firmowy do eksperta finansowego?

Ekspert finansowy potrafi szerzej spojrzeć na kwestię finansów, niż przedsiębiorca, który całą uwagę skupia na firmie. Skorzystanie z pomocy eksperta oznacza bezpieczeństwo. Według piramidy potrzeb Maslowa jest to jedna z najważniejszych potrzeb w życiu każdego z nas.

Finanse firmowe już same w sobie potrafią dostarczyć wielu wrażeń. Kredyty firmowe, to jeszcze większy stres. Z tego powodu nie należy sięgać po przypadkowe rozwiązania. Nasz ekspert firmowy z Gdańska pomoże Ci podjąć odpowiednią decyzję, przedstawiając wszystkie okoliczności i możliwości, bezpłatnie analizując ranking.

Kredyty hipoteczne dla firm w Gdańsku, Gdyni i Sopocie

Woj. pomorskie cieszy się obecnością wielu firm. Wciąż powstają nowe firmy, które niejednokrotnie potrzebują dodatkowych źródeł finansowania. Eksperci finansowi z Gdańska udzielą bezpłatnego wsparcia nie tylko firmom z długoletnim stażem, ale także oferują pomoc dla nowych firm.

Ekspert finansowy dzięki posiadanej wiedzy i doświadczeniu, doskonale wie, na co zwracać uwagę podczas decydowania się na kredyt dla firmy. Dzięki rozmowie i poznaniu sytuacji Twojej firmy, ekspert przeanalizuje ranking w taki sposób, aby znaleźć najkorzystniejsze rozwiązanie. Usługa doboru odpowiedniego kredytu jest całkowicie darmowa.

Kredyt hipotecznydla firmy jest możliwy tylko wtedy, kiedy firma posiada zdolność kredytową a także pozytywną historię spłaty zobowiązań lub neutralną. Co więcej, firma musi działać przynajmniej od jakiegoś czasu. W praktyce oznacza to co najmniej 12 lub 24 miesiące. To sprawia, że kredyty hipoteczne zdają się być rozwiązaniem tylko dla firm, które już cieszą się obecnością na rynku przez jakiś czas. Czy aby na pewno tak jest?

Innym rozwiązaniem są kredyty inwestycyjne. Jest to rodzaj pożyczki, której bank udziela firmom na rzecz nowych inwestycji. W ramach kredytu inwestycyjnego można uzyskać bardzo duże kwoty, ponieważ banki z reguły nie ustalają górnej granicy kredytu inwestycyjnego. 

Zapraszamy do kontaktu z naszymi Niezależnymi Ekspertami Finansowymi, bezpłatnie porównamy oferty kredytów dla firm na terenie całęgo Trójmiasta

Telefon: +48 533 88 78 78

Kredyty dla firm Gdańsk - darmowe porównanie ofert
Kredyty dla firm Gdańsk – darmowe porównanie ofert

Kredyty hipoteczne w Gdańsku, Gdyni i Sopocie

Gdańsk, Gdynia, Sopot – niezależnie od tego, w którym miejscu prowadzisz swój biznes, nasi eksperci finansowi pomogą Ci dobrać odpowiednie rozwiązania, adekwatne do sytuacji finansowej Twojej firmy i posiadanych możliwości. Usługa dobrania odpowiedniego kredytu dla Twojej firmy jest całkowicie bezpłatna.

Kredyt hipoteczny dla firmy pozwoli Ci sfinansować np. zakup lub budowę nieruchomości przeznaczonej do celów związanych z prowadzoną działalnością. Ten rodzaj kredytu pomoże Ci sfinansować zarówno biurowiec, lokal usługowy, jak i magazyn, powierzchnię, czy linię produkcyjną. Nie jest przy tym istotne, czy Twoja firma potrzebuje budynku na własny użytek, czy np. zamierza go wynajmować.

Warto jednak pamiętać o tym, że nie jest to rozwiązanie dla nowych firm. Żaden bank nie udzieli kredytu hipotecznego firmie, która dopiero rozpoczęła swoją działalność. Wyjątek mogą tutaj stanowić osoby, które wykonują wolne zawody lub takie, których zakres prowadzonej działalności jest przedłużeniem ich dotychczasowej pracy wykonywanej w ramach umowy. Stąd większe szanse na kredyt hipoteczny mają np. lekarze specjaliści lub architekci. Jednak oferta dla wolnych zawodów, to również materiał do dyskusji z naszym ekspertem finansowym.

Kredyty dla nowych firm

Choć nowopowstała firma z dużym prawdopodobieństwem nie otrzyma kredytu hipotecznego, istnieją inne rozwiązania, na które warto się zdecydować. Rozliczne banki posiadają tzw. programy na start dla nowopowstałych firm, które poszukują dodatkowych źródeł finansowania. Który program jest najkorzystniejszy dla Twojej firmy?

Warto przedyskutować to z doświadczonym ekspertem finansowym, który wie, na jakie parametry należy zwracać uwagę. Znając wszystkie możliwości i ograniczenia, będziesz mógł podjąć w pełni świadomą decyzję, która pozwoli Ci uzyskać dodatkowe finansowanie dla Twojej firmy. 

Kredyt na start ro najczęstsze rozwiązanie, z którego korzystają młodzi przedsiębiorcy. Niejednokrotnie sam biznes plan nie wystarczy, a każda firma potrzebuje kapitału na rozruch. W przypadku tego rodzaju kredytu, najczęściej należy przygotować:

  • biznesplan firmy,
  • zaświadczenie o niezaleganiu z płatnościami, zarówno w ZUS, jak i US, 
  • wpis do rejestru CEIDG,
  • zaświadczenie o możliwości zabezpieczenia kredytu.

Jak łatwo się domyślić, również kredyty na start są bardzo zróżnicowany. Ekspert znający temat od podszewki, znajdzie najlepszą formę finansowania dla Twojej firmy.  Jeśli nie znasz się na finansach, dla własnego dobra, nie podejmuj tej decyzji samodzielnie. 

Kredyt inwestycyjny w Gdańsku, Gdyni i Sopocie

Kredyt inwestycyjny to rozwiązanie skierowane do przedsiębiorców, którzy nie mają wystarczających środków na rozwój swojej firmy. Według obowiązującego prawa bankowego, może się o niego ubiegać każdy klient, który pragnie powiększyć swój majątek trwały, a więc planuje rozbudowę nieruchomości i zakup urządzeń. Czym zatem kierować się przy wyborze kredytu inwestycyjnego dla firmy? Przeglądając samodzielnie oferty banków, trudno jednoznacznie stwierdzić, która oferta jest najtańsza. Wiele instytucji finansowych celowo komplikuje swoje reklamy, aby ukryć dodatkowe koszty. Tylko doświadczony ekspert finansowy potrafi je w porę dostrzec. W trakcie wizyty u doradcy zostanie przeprowadzone profesjonalne porównanie kredytów. Nawet niewielka różnica w oprocentowaniu ma znaczenie, gdyż oznacza dodatkowe kilkadziesiąt tysięcy złotych na odsetki. Nasz pośrednik finansowy z Gdańska korzysta zaawansowanego kalkulatora kredytowego i posiada wszelkie umiejętności do przeprowadzenia Cię przez żmudny proces wypełniania wniosku. Dzięki jego pomocy w krótkim czasie na Twoje konto trafią pieniądze z banku.

Kredyt inwestycyjny w Gdańsku
Kredyt inwestycyjny w Gdańsku

Kiedy kredyt na firmę to dobre rozwiązanie?

Kredyt na firmę to dobre rozwiązanie zarówno w czasie, kiedy potrzebujesz wsparcia, jak i wtedy, gdy dopiero zaczynasz działalność i szukasz dodatkowych źródeł finansowania. W niektórych bankach kredyt na firmę można wziąć już od pierwszego dnia działalności. To dobre rozwiązanie dla nowych firm, jednak nie każdy rodzaj tego typu kredytu będzie korzystny dla danej firmy. W celu dobrania właściwego rozwiązania najlepiej skonsultować się ze specjalistą.

Najczęściej spotyka się kredyty dla firm 12-miesięcznym stażem, ale takie banki jak BNP Paribas, ING Bank Śląski, mBank czy PKO BP, dają możliwość zaciągnięcia kredytu już w pierwszym dniu działalności. Biorąc kredyt, zawsze należy wziąć pod uwagę wszelkie ewentualności i w tym kontekście planować dalsze działania.

Warto skontaktować się z doradcą finansowym, aby wiedzieć na jaki kredyt Twoja firma ma szansę. Wiele zależy od takich rzeczy jak: staż, sytuacja finansowa, czy historia kredytowa. Konsultując się ze specjalista, zaoszczędzisz czas, który będziesz mógł w pełni przeznaczyć na sprawy firmowe.

Jesteśmy dla Ciebie w Trójmieście

Niezależnie od tego, czy Twoja firma długo lub krótko istnieje na rynku, jesteśmy dla Ciebie. Nasi eksperci finansowi to ludzie z bogatym doświadczeniem teoretycznym i praktycznym. Wiedzą, na co zwracać uwagę podczas analizy rankingów kredytowych i jak dopasować odpowiedni produkt do wybranego klienta.

Skontaktuj się z nami za pomocą formularza, który znajduje się na naszej stronie lub zadzwoń. Jesteśmy otwarci na Twoje pytania i potrzeby. Bezpłatnie dobierzemy kredyt dla Twojej firmy, który pozwoli Ci przetrwać na rynku lub wesprze finansowanie Twojej działalności u jej początków. 

Niezależnie od tego, w jakiej sytuacji finansowej jesteś, kredyt to poważne zobowiązanie, a decyzja o nim nie powinna być pochopna. Czekamy na Twój mail lub telefon.

Sprawdź również: faktoring dla firm

arrows
Nasi partnerzy
SuperFundRaiffeisen POLBANKWealth SolutionsWBKBRE Bank SABank PekaoGenerali
Noble FundsNordeaMillennium BankMeritum BankmBankLegg MasonING
BOŚ BankAXAAllianzBank BGŻDeutsche BankMillennium BankGetIn Bank