Czy pracując za granicą można ubiegać się o kredyt w Polsce?

Pracujesz za granicą i chcesz dowiedzieć się czy możesz liczyć na zaciągnięcie kredytu na zakup mieszkania, domu, remont itp. w Polsce? W tym celu warto skontaktować się z niezależnymi ekspertami finansowymi. Nasze biuro chętnie obsługuje osoby, które są zainteresowane wzięciem kredytu i zakupem nieruchomości na terenie Trójmiasta. Tego rodzaju pomoc jest przydatna z kilku powodów. Po pierwsze jesteśmy cały czas na miejscu i łatwiej jest nam sprawdzić oferty czy przeprowadzić rozmowy z poszczególnymi bankami. Po drugie uzyskanie kredytu hipotecznego w sytuacji, gdy zarabia się za granicą jest dużo bardziej skomplikowane. Bank ma utrudnioną sytuację, jeśli chodzi o sprawdzenie sytuacji finansowej osoby, która chce podpisać z nim umowę. W wielu przypadkach nie chce też ponosić zbyt dużego ryzyka lub proponuje niezbyt korzystne warunki. Po trzecie mamy dobre rozeznanie w aktualnych ofertach bankowych.

Kredyt w Polsce a praca za granicą - czy to w ogóle możliwe?

Kredyt w Polsce a praca za granicą

Jeśli zdecydujesz się na współpracę z nami, zaczniemy od przeanalizowania Twojej sytuacji finansowej. Następnie weźmiemy pod lupę propozycje banków, które udzielają kredytów osobom pracującym w innych krajach. Natomiast nawet ten sam bank może proponować różne warunki, w zależności od tego czy jesteś zatrudniony na umowę o pracę, czy też masz własną działalność gospodarczą. Zwykle spore znaczenie ma również fakt czy zarabiasz na terenie Unii Europejskiej, czy też poza nią. Szczególnie duże rozbieżności dotyczą wysokości wkładu własnego. Jednak bez względu na to jakie „przeszkody” w zaoferowaniu najkorzystniejszej opcji kredytowej znajdzie sam bank, my postaramy się, aby jego ostateczna propozycja była dla Ciebie zadowalająca.

Kredyt w Polsce a przychody za granicą na 2021 rok

Oczywiście zaciąganie kredytu w kraju, podczas gdy pracuje się za granicą, oznacza iż będziesz musiał dopełnić wielu formalności. Trzeba zadbać o to, żeby bank dostał komplet dokumentów, a często również zlecić wcześniej ich przetłumaczenie. W każdym razie dzięki naszej pomocy wszystkie tego typu sprawy będą znacznie łatwiejsze. Pomożemy Ci przejść przez całą procedurę starania się o kredyt, ale przede wszystkim zadbamy o to, żebyś otrzymał najtańszą z możliwych propozycję. Poradzimy Ci również w jakiej walucie powinien być przyznany kredyt. Jeśli więc chcesz oszczędzić czas oraz mieć pewność, że cały proces zostanie przeprowadzony w szybki i profesjonalny sposób, a w efekcie otrzymasz korzystne warunki i będziesz mógł kupić mieszkanie, skontaktuj się z nami! Jeżeli potrzebny jest Ci kredyt gotówkowy czy samochodowy, powinieneś zrobić dokładnie to samo.

Zapraszamy do kontaktu, działamy na terenie całej Polski oraz UE Telefon: +48 533 88 78 78