Kredyt hipoteczny

Po kredyt hipoteczny najczęściej sięga się z kilku powodów. Są to zazwyczaj: zakup bądź remont mieszkania albo budowa domu. Niezależnie od pobudek warto wybrać go mądrze, ponieważ może on wpłynąć na całe Twoje życie. Negatywnie albo pozytywnie. To już zależy od tego, na co się zdecydujesz przeglądając oferty banków. A może warto zasięgnąć opinii specjalisty, który kredyty i ich warunki ma w jednym palcu? Zapraszamy do przeczytania poniższego artykułu.

Kredyt mieszkaniowy – co to?

Jest to wieloletnie zobowiązanie, najczęściej na ogromną kwotę pieniężną, którą w ratach należy spłacać bankowi. Co jednak różni hipotekę i inne kredyty? Otóż w tym przypadku pod zastaw idzie Twoja nieruchomość. W praktyce oznacza to, że jeżeli okażesz się niewypłacalny bank zajmie mieszkanie/dom i sprzeda je a pieniądze z transakcji przeznaczy na uregulowanie Twoich zobowiązań. Brzmi strasznie, prawda? Nie martw się jednak, z dobrze dobranym kredytem, który odpowiada Twoim możliwościom, coś takiego raczej się nie zdarzy. Jest tylko jedna możliwość, że coś pójdzie nie tak – utrata pracy. Wówczas jednak możesz zwrócić się do banku z prośbą o wakacje od rat bądź karencje spłaty kredytu (o ile oczywiście oferta banku uwzględnia takie opcje).

Hipoteka – czy warto?

To oczywiście zależy. Jeżeli masz duży projekt, na który zwyczajnie nie posiadasz aktualnie pieniędzy i hipoteka jest jedynym wyjściem, aby go zrealizować – jak najbardziej warto, o ile masz szanse ją spłacić. W innym wypadku możesz dużo stracić. Przy pojawieniu się problemów ze spłatą może okazać się, że zaryzykowałeś zbyt dużo, bo całą nieruchomość. Dlatego najważniejsze jest to, aby oferta była dobrana nie tylko pod Twoje plany, ale przede wszystkim – Twoje możliwości. Nieważne czy zamierzasz kupić mieszkanie, w którym niebawem razem z Tobą zamieszka kobieta Twojego życia czy też pragniesz wyremontować starą piwnicę i otworzyć w niej klub jazzowy. W każdym wypadku musisz mieć za co spłacić swoje zobowiązanie i to jest kluczowe. Jeżeli jednak posiadasz przekonanie, graniczące z pewnością, że dasz sobie radę z ratami kredytu – śmiało. Szukaj najlepszej opcji i bierz się za spełnianie marzeń!

Kredyt hipoteczny – Trójmiasto

Co trzecia osoba dorosła, którą spotkasz na ulicach Trójmiasta posiada kredyt. Nic dziwnego, Gdańsk, Gdynia i Sopot to miejsca, gdzie warunki kredytowe nierzadko okazują się bardzo atrakcyjne. Warto jednak wiedzieć, czego i gdzie szukać, aby nie żałować. W tym pomóc Ci mogą doradcy kredytowi. Z radością zajmą się oni przygotowaniem spisu atrakcyjnych ofert na miarę Twoich potrzeb, ale również możliwości. Zaczną oni od wywiadu, następnie przygotują pasujące do Twojego profilu kredyty i przedstawią Ci je w prosty sposób. Ty musisz tylko zdecydować, który z nich pasuje Ci najlepiej, przygotować dokumenty (doradca poinformuje Cię jakie) i złożyć podpis na umowie kredytowej. Proste, prawda?

kredyt hipoteczny

Doradcy finansowi – dlaczego warto nam zaufać?

Nie każdy musi znać się na wszystkich bankowych ofertach. Nieraz, nie dwa okazały się one zbyt skomplikowane dla ludzi będących nie w temacie. I od tego jesteśmy my – doradcy kredytowi. Otóż każdą ofertę banku potrafimy rozgryźć w mig. Jesteśmy specjalistami od znajdywania haczyków i doskonale widzimy drobny druczek. Umiemy także czytać między wierszami. Jeżeli zatem nie chcesz, aby rozbolała Cię głowa od nadmiaru informacji na temat interesującego Cię kredytu – pozwól sobie pomóc. Z pewnością nie pożałujesz. Nasi klienci, z naszą pomocą, uzyskali kredyty na doskonałych warunkach i zdołali dzięki nim rozwinąć swoje firmy i spełnić marzenia. Nie martwią się również spłatami, gdyż oferta została dobrana do ich potrzeb i możliwości w taki sposób, że spokojnie są oni w stanie spłacać swoje zobowiązania.

Decyzja o wzięciu kredytu nigdy nie jest łatwa. To najczęściej długotrwały proces zbierania informacji o ofertach oraz ogromna ilość rozważań na temat tego, na którą z nich warto się zdecydować. Jeżeli już czujesz, że Cię to przerasta – zadzwoń. Pomożemy Ci nie tylko w wyborze najlepszej oferty dla Ciebie, ale także w załatwieniu formalności związanych z umową kredytową.

<h3>Zapraszamy do kontaktu z naszymi Niezależnymi Ekspertami Finansowymi</h3> <br>Telefon: <a href=”tel: +48 533 88 78 78″>+48 533 88 78 78</a>