Kredyt gotówkowy

Czasem każdy z nas potrzebuje dodatkowego zastrzyku gotówki, prawda? Podejrzewamy, że skoro czytasz z zainteresowaniem ten artykuł, że nie jesteś wyjątkiem. Dowiedz się zatem jak zdobyć pieniądze w najszybszy, a jednocześnie najbardziej korzystny dla Ciebie sposób. Kredyt gotówkowy jest świetnym rozwiązaniem, o ile trafisz na dobrą ofertę. Wszystko zależy od tego, na ile znasz się na bankowych kruczkach i sztuczkach. Czasami warto jednak zasięgnąć opinii specjalistów, nawet jeżeli wydaje Ci się, że kredyty to nic strasznego i sam sobie poradzisz.

kredyt gotówkowy

Kredyt gotówkowy – czym on jest?

Właściwie jest to jedna z szybszych form pożyczenia od banku pieniędzy. Kredyty te są bowiem przyznawane każdemu, kto spełnia odpowiednie warunki. Spełnienie ich oznacza przyznanie przez bank zdolności kredytowej i wypłacenie odpowiedniej kwoty. Ogromnym plusem jest to, że nie trzeba tłumaczyć nikomu na co chcesz wydać pożyczone pieniądze – kredyty te przyznawane są bowiem na dowolny cel, co w praktyce oznacza, że możesz je przeznaczyć zarówno na realizację planów zawodowych (rozwój firmy) czy rodzinnych (kupno mieszkania dla dziecka), jak i na spełnianie swoich prywatnych marzeń (wyjazd w tropiki na kilka miesięcy). Ten produkt finansowy jest atrakcyjny o tyle, że często może zostać załatwiony od ręki, bez wielu formalności. To jednak przekłada się często na dość wysokie RRSO, a choć ludzie często nie rozumieją ofert bankowych to z pewnością odczują skutki złych decyzji, kiedy przyjdzie im płacić ogromne raty.

Kiedy warto wziąć na siebie takie zobowiązanie?

W momencie, w którym nie mamy własnej nieruchomości bądź nie potrzebujemy ogromnej kwoty pieniędzy (albo kasa potrzebna jest nam “na wczoraj”) – możemy zdecydować się na rozważenie kredytu gotówkowego zamiast hipotecznego. Choć zazwyczaj jest droższy w spłacie, to przynajmniej można go dostać od ręki. Jest on również mniej ryzykowny – nikt nie zabierze nam domu, jeżeli nie spłacimy kilku rat. Lepiej jednak tego pilnować a w razie kłopotów finansowych udać się do banku, aby wspólnie z konsultantami wypracować dogodne rozwiązanie.

Kto może się ubiegać kredyt gotówkowy?

Banki swoje oferty kierują nie tylko do firm, ale również do klientów indywidualnych. Rynek przepełniony jest produktami finansowymi, dla osób prywatnych, warto tylko poszukać informacji co należy zrobić, aby uzyskać zgodę banku na wypłatę pożyczonych pieniędzy. Usługi finansowe, typu udzielanie pożyczki, dostępne są dla każdego, kto posiada odpowiednią zdolność kredytową. Wystarczy udać się do placówki, znaleźć oddział zajmujący się udzielaniem zobowiązań i okazać odpowiednie dokumenty. Czasem wystarczy jedynie dowód osobisty i parę ustnych oświadczeń, aby dostać pieniądze.

Dlaczego warto skorzystać z naszej pomocy?

Owszem, być może weźmiesz kredyt od ręki i bez problemu poradzisz sobie ze wszystkimi formalnościami. Jednak czy na pewno wybierzesz odpowiednią propozycję bankową? Czy sam wynegocjujesz tak dobre warunki jak zrobili by to nasi doświadczeni doradcy finansowi? Czasami warto zasięgnąć opinii specjalisty – nie dlatego, że sam sobie nie poradzisz, ale dlatego, że może Ci on zwrócić uwagę na pewne istotne szczegóły, które Ty byś przeoczył. Doradca kredytowy jest natomiast profesjonalistą i dokładnie wie co jest najważniejsze przy wybieraniu oferty, które kredyty warto brać, a na które nawet nie zwracać uwagi oraz jak rozmawiać z przedstawicielami instytucji bankowych, aby wynegocjować jak najkorzystniejsze warunki. Jeżeli zatem zamieszkujesz Trójmiasto – Gdańsk, Gdynię, Sopot – bądź jego okolice – zapraszamy! Z chęcią pomożemy Ci dokonać świadomego wyboru oraz załatwić najlepsze warunki, z których będziesz zadowolony nie tylko przez kilka dni, ale do końca spłaty rat.

Pamiętaj – warto prosić o pomoc, szczególnie jeżeli ona nic Cię nie kosztuje. Tak jest w przypadku doradców kredytowych. Nie płacisz im a oni mimo wszystko gotowi są pomóc. I nie bój się – nie ma żadnego haczyka w naszych darmowych usługach. Zarabiamy na prowizji, ale Ty nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów. Można zatem rzec, że wszyscy są zadowoleni.

<h3>Zapraszamy do kontaktu z naszymi Niezależnymi Ekspertami Finansowymi</h3> <br>Telefon: <a href=”tel: +48 533 88 78 78″>+48 533 88 78 78</a>