Plany regularnego oszczędzania

Ponieważ nie każda osoba, która chce pomnożyć swoje oszczędności może pozwolić sobie na przykład na inwestowanie w wino, w związku warto zorientować się jakie są inne możliwości. Podczas spotkań, które odbywamy z naszymi klientami z Gdańska, Gdyni, Sopotu i okolic, przedstawiamy im między innymi opcję polegającą na założeniu planu regularnego oszczędzania. W Trójmieście działa wiele funduszy inwestycyjnych i zakładów ubezpieczeniowych, za pośrednictwem którym można go realizować. Żeby rozpocząć systematyczne inwestowanie środków pieniężnych, które w długoterminowej perspektywie przyniesie wymierne korzyści, nie potrzebujesz dużych kwot. Dla wielu osób istotne jest to, że wszystkie elementy planu regularnego oszczędzania są z góry ustalone i klarowne. Wiadomo jaka ilość środków, jak często i jak długo będzie wpłacana na konto towarzystwa czy funduszu. Zaletą jest również fakt, że pojawia się odpowiednia motywacja do odkładania pieniędzy. Jest nią podpisanie umowy, w której zwykle należy się zobowiązać do wpłaty konkretnej sumy w przeciągu 12 miesięcy. Natomiast biorąc pod uwagę, że oszczędności nie leżą po prostu na koncie lecz „pracują”, można faktycznie sporo zyskać. Istotne jest tutaj przyjęcie właściwej strategii inwestowania, ponieważ oczywiście istnieją możliwości mniej i bardziej ryzykowne. Dzięki naszej bezpłatnej pomocy będziesz mógł być spokojny o swoje oszczędności, ponieważ stawiamy na bezpieczne fundusze gwarantowane, o najwyższych stopach wzrostu oraz kontrolujemy inwestycje za pomocą interaktywnego portalu. Poza tym przedstawimy Ci opcje związane z możliwością dywersyfikacji portfela na wiele funduszy inwestycyjnych. Największy ich wybór znajduje się w ofertach towarzystw ubezpieczeniowych.

Przyjdź do naszego oddziału, napisz lub zadzwoń, żeby umówić się w dogodnym miejscu i czasie w Gdańsku, Gdyni, Sopocie, a może w innej lokalizacji w Trójmieście. Dowiesz się między innymi czym jest procent składany i dlaczego zastosowanie tego sposobu oprocentowania powoduje, że im dłużej inwestujesz, tym szybciej rośnie Twój kapitał. Zapewniamy, że sugerowany przez nas wybór funduszy nigdy nie jest przypadkowy. Przedstawiamy Ci tylko takie oferty, które naszym zdaniem mają szansę całkowicie Cię zadowolić i jeśli zwiążesz się umową z zasugerowaną przez nas instytucją niewiele ryzykujesz. Krótko mówiąc pomożemy Ci dokonać najlepszego z możliwych wyboru nie pobierając za to żadnej prowizji. Plan regularnego oszczędzania to sposób na długofalowe inwestowanie, który jest dostępny dla większości z nas, a więc tym bardziej warto z niego skorzystać, a w każdym razie na początek przynajmniej dowiedzieć się o nim jak najwięcej.

Jeśli mieszkasz w Gdańsku, Gdyni lub Sopocie i chcesz zaciągnąć kredyt, masz wiele różnych opcji do wyboru. Na terenie Trójmiasta jest naprawdę sporo banków i żeby wybrać któryś z nich warto jak najdokładniej porównać dostępne oferty. Jednak jak to zrobić? Żeby umówić się na rozmowę z przedstawicielami kilkunastu banków, trzeba mieć naprawdę dużo czasu. Potem dodatkowo konieczne byłoby rzetelne podsumowanie wszystkich zdobytych informacji. Z kolei korzystanie z rankingów i porównywarek kredytów, które są dostępne w Internecie, wydaje się niewystarczające w momencie, gdy masz podjąć naprawdę ważną decyzję finansową. Co w takim razie powinieneś zrobić? Skorzystaj z usług doradcy finansowego.

Gdzie najlepiej porównać kredyty na terenie Trójmiasta?

Profesjonalne porównywanie kredytów oraz udzielanie porad dotyczących korzystania z produktów bankowych to nasza specjalność. Mamy bogate doświadczenie w analizowaniu sytuacji, potrzeb i możliwości finansowych naszych klientów. Poza tym współpracujemy z różnymi bankami i posiadamy odpowiednią wiedzę na temat ich bieżących ofert. Podczas spotkania z nowym klientem podchodzimy do jego sprawy w całkowicie indywidualny sposób i dzięki temu możesz mieć pewność, że znajdziemy dla Ciebie taki kredyt, który z jednej strony pozwoli na zrealizowanie twoich zamierzeń, a z drugiej nie będzie zbyt dużym obciążeniem. Porównywanie kredytów Trójmiasto – to bardzo szeroki temat, dlatego zostaw go osobom, które zajmują się nim na co dzień i po prostu skorzystaj z ich pomocy, która jest całkowicie darmowa. Współpraca z jednym z naszych ekspertów nie musi kończyć się w momencie, kiedy po szczegółowym porównaniu kredytów wybierzesz jeden z nich. Możesz liczyć również na pomoc podczas ustalania ostatecznych warunków z bankiem.

Wiemy jak należy prowadzić tego typu rozmowy, aby wynegocjować jak najlepsze warunki. Chętnie pomożemy Ci też na etapie dopełniania formalności przed zawarciem umowy kredytowej. Po jej podpisaniu pozostań z nami w kontakcie. Bez względu na to czy zaciągnąłeś kredyt w Gdańsku, Gdyni czy Sopocie, może okazać się, że w pewnym momencie pojawi się bardziej atrakcyjna oferta i wówczas najlepiej będzie przenieść kredyt do innej instytucji finansowej. Dlatego pamiętaj, że chętnie doradzimy Ci w każdej sytuacji, bo zawsze warto mieć świadomość czy można w jakiś sposób poprawić swoją sytuację finansową.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi Niezależnymi Doradcami Finansowymi.